Manly womanly įkūrėjas – „Kai nerandi to, ko reikia – imi ir sukuri pats“ 2018-11-27 / admin

Dažnas kosmetikos ar kvapų kūrėjas yra savo srities profesionalas, ieškantis tobulybės kvapų pasaulyje ir kuriantis jų gamas. Vaidotas yra kineziterapeutas, kasdien padedantis ligoniams kilti, stiprėti, atgauti prarastą judrumą ir gyvybingumą. Prieš keletą metų ėmęs auginti barzdą ir ieškodamas kokybiškų produktų suprato, kad teisingiausias ieškojimo kelias bus sukurti pačiam. Idėja virto realybe: pirmuoju lietuvišku serumu plaukams ir odai.

 

 

„Kokybišką produktą sukurti nėra sunku, sunkiau yra nuosekliai siekti svajonės ir tikslo išpildymo. Mus supa ne tik didelis, kasdien atsinaujinantis informacijos srautas, bet ir begalė priemonių. Reikia mokėti pasirinkti ir atpažinti. Šiandieniniam, laiko stokojančiam ir skubančiam žmogui svarbu nepasimesti informacijos sraute ir atrasti tai, kas paprasta, bet ne prasta“ – sako Vaidotas Balnys.

 

 

Kas yra kvapas? Dažniausiai užuostus kvapus mes tapatiname su jau įgyta patirtimi ir intuityviai juos atpažįstame kapstydamiesi prisiminimų „failuose“. Juk kvapas gali ne tik kelti gerus jausmus, prisiminimus, kvapas turi galią, kartais – ir ne visai teisingą. Kremo ar serumo kvapas negali dominuoti. Jis lyg pirmas oro gurkšnis ankstyvą rytą turi nuteikti žvaliai, įkvėpti dienai, maloninti. Kaip ir miške – pirmu įkvėpimu tarsi pagauni visą miško istoriją, antru imi atpažinti pavėsio šaltumą, kitu – viršūnėmis praskrodusio vėjo gaivą, rytą, samanas, kylantį saulės spindulį… Viskas kvepia taip tyliai, subtiliai ir atpažįstamai. Gamta nepersistengia mus įtikinti kvapo galia, neapsunkina mūsų, bet išlaiko santūrumą ir harmoniją, kurių patys mes ieškome.

 

 

 

 

 

Kaip sako pats serumų ir aliejų kūrėjas – savo kūną turime mylėti ne mažiau, nei savo artimą. Kokybiška ir darni turi būti ne tik mus supanti aplinka, bet ir viskas, ką mes vartojame, kuo lepiname save ir savo kūną. Tik iš aukščiausios kokybės natūralių aliejų gaminami serumai vyrams puikiai tinka naudoti po skutimosi, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, padeda pasirūpinti bet kokio tipo oda, o taip pat puikiai saugo odą nuo oro darganų. Keturi skirtingi kvapai – keturi metų laikai, keturios pasaulio kryptys, keturi charakteriai. Svarbiausia yra justi poveikį: serumas lengvai pasklinda ant odos ar plaukų, neturi ilgai įsimenančio kvapo, dėl ko nekonkuruoja su naudojamais kvepalais ar kita kosmetika.

 

 

 

Moterims sukurtas maitinamasis aliejus, kvepiantis sodriu, saldžiu bei vasariškai lengvu aromatu tinka visų tipų plaukams, juos sustiprina ir sukuria didesnės plaukų apimties efektą. Aliejus itin lengvai naudojamas, puikiai susigeria, giliai kondicionuoja, efektyviai maitina ir drėkina, nepalikdamas riebumo pojūčio.

 

 

Manly-womanly produktų pagrindas – Argano aliejus, kuris yra išgaunamas iš kietų riešutų, skinamų nuo išskirtinai pietryčių Maroko miške ties Sacharos dykuma augančių argano medžių. 1999 metais Maroko arganų miškas UNESCO buvo paskelbtas paveldo vieta. Vietinis argano medžių auginimas padeda plėsti ir apsaugoti mišką, tad pirkdami manly-womanly priemones prisidedate prie šio kilnaus tikslo.

 

 

 

 

 

Visada įdomu išbandyti tai, kas naujas, nežinoma, neatrasta. Precizišką netikėtumą galima sukurti pirmu įspūdžiu: pakuote, pasisveikinimo rašteliu, originaliu dizainu ir galiausiai – pačia priemone. Svarbus yra visuma, – sako Vaidotas, vis dar tobulinantis ir savo kuriamų produktų receptus ir pakuotę, vis dar atrandantis erdvės naujų idėjų pritaikymui ir augimui. Nenuostabu, kad Vaidoto planuose naujų kokybiškų produktų idėjos, skirtingų „nišinių“ produktų jungtys ir paieškos. Sėkmės kelias ne visada tiesus, bet kuriant iš kvapų ir lyg sau – tikras.