KLIENTĖS ATSILIEPIMAS -„DESERTAS PLAUKAMS – MANLY WOMANLY PLAUKŲ ALIEJUS“ 2018-12-16 / admin

Kaip ir dažna šviesiaplaukė, aš lygiai taip pat susiduriu su plaukų sausumu, silpnumu, neretai prarandamu žvilgesiu, todėl nuolat ieškau, kas gelbėtų plaukus nuo šviesinimo daromos žalos, maitintų ir puoselėtų. Kitas labai svarbus niuansas mano paieškose – natūralumas. Taip, žinau, kad esant extra atvejui, natūralūs produktai ne visuomet pajėgūs padėti iškart, tačiau nuolat ir reguliariai naudojant plaukai žvilga, atrodo sveikesni, mažiau sausėja, tampa pamaitinti ir išpuoselėti.

Taigi atslinkus šaltajam sezonui, kai šviesinti plaukai  dar ir vargsta nuo temperatūrų pokyčio, elektrinasi, imu gelbėtis įvairiais produktais ir šiandien mano rankose jis – tikras desertas plaukams – lietuviškos kosmetikos vyrams ir moterims kūrėjų MANLY WOMANLY aliejus plaukams SKY.

 

 

Kuo jis man pasirodė ypatingesnis už kitus jau naudotus ar vis dar turimus? Visų pirma – tekstūra. Būdamas natūralių aliejų mišinys, jis visiškai neturi to tirštumo ir klampumo, todėl neapsunkina plaukų bei puikiai susigeria, todėl jį naudoju dvejopai – kaip aliejuką plaukų galiukams arba kaip kondicionierių plaunant galvą. Tiesa, jo tikrai užtenka vos kelių lašelių, todėl svarbu nepersistengti, kad plaukai nesusiriebaluotų, jeigu nori tik pamaitinti plaukų galiukus. Tačiau labai rekomenduoju per naktį ar kelių valandų SPA plaukams dienos metu, kuomet gerai įtrinamos ir plaukų šaknys, nes šis aliejus giliai maitina galvos odą, sustiprina plaukus.

 

 

Grįžtant prie natūralumo, šio aliejaus pagrindas – eteriniai rožių, laimo bei balzaminio kėnio aliejai. Rožių eterinis aliejus veikia antiseptiškai, naikina pleiskanas, pamaitina galvos odą, padeda stiprinti plaukų šaknis. Žaliųjų citrinų (laimų) eterinis aliejus suteikia malonaus gaivumo pojūtį. Balzaminio kėnio eterinis aliejauspagalba riebūs plaukai pamažu taps normalūs.

Papildytas makadamijų, argano ir jojobos natūraliais aliejais, išlaiko drėgmės balansą odoje ir plauko dalyse, skatina ląstelių regeneraciją, padeda atgauti sveiką plaukų išvaizdą, apsaugo plaukus ir suteikia jiems žvilgesio.

Produkto kvapas labai švelnus, malonus, kai skaičiau aprašą, galvojau, kad bus intensyvesnis, tačiau jis visiškai neįkyrus ir neerzinantis turinčių jautresnę uoslę.